X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X

FAQ

Dołącz do programu

 
Tak, zarówno rejestracja jak i udział w programie x-kom Sales Masters są bezpłatne.
Tak, w odpowiednim czasie otrzymasz od nas dokument PIT potwierdzający uzyskany dochód.
Możesz zarejestrować swoje konto, jako konto firmowe. Podstawą do wypłaty prowizji jest wystawienie faktury na kwotę netto. Kwota na fakturze musi być zaokrąglona w dół do pełnych złotówek.
Tak. Wystarczy, że masz ukończone 16 lat. Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią, musisz mieć zgodę opiekunów i ją nam przesłać. Jeżeli nie spełnisz, któregoś z warunków – nie będziemy mogli wypłacić Ci pieniędzy.
Tak. Wystarczy, że masz stałe miejsce
  • Tak. Wystarczy, że masz stałe miejsce zamieszkania w Polsce, zgodnie z przepisami podatkowymi. Więcej informacji o rezydencji podatkowej znajdziesz na stronie Ministerstwa Finansów;
  • oraz masz nadany numer PESEL;

 

Zarabiaj i wypłacaj prowizję

Prowizję możesz wypłacić, jeśli saldo twojego konta wynosi minimum 100 zł i upłynęło 45 dni od zrealizowania zamówień.
Aby wypłacić prowizję, skorzystaj z formularza dostępnego w panelu Użytkownika, pod hasłem „wypłać prowizję”.
Wysokość wypłaconej kwoty zależy wyłącznie od Ciebie, z zaznaczeniem, że wypłaty prowizji można dokonać po zgromadzeniu na koncie minimum 100 zł.
Prowizję możesz wypłacić raz na 45 dni. Ponowne zlecenie wypłaty prowizji jest możliwe po upływie 45 dni od poprzedniego zlecenia.
Zamówienie z Twojego polecenia pojawi się w panelu w ciągu 10 dni od momentu sfinalizowania transakcji. Jeśli po tym czasie prowizja nadal nie zostanie naliczona, osoba zamawiająca mogła nie skorzystała z przesłanego linku.

 

Masz inne pytanie?

Jeśli na tej stronie brakuje odpowiedzi na Twoje pytanie koniecznie napisz do nas!


Partnerzy akcji: